NÁVOD K POUŽITÍ E-SHOPU ELITE FOODS.

TYTO POKYNY NÁSLEDUJTE POUZE V PŘÍPADĚ, ŽE JSTE OBDRŽELI EMAIL S PŘEDMĚTEM: ELITE FOODS E-SHOP.

 

Pokud jste výše uvedený e-mail neobdrželi, klikněte sem na stránku s pokyny pro registraci do e-shopu.


V současné době můžete pro vaše objednávky využívat následující platformy:

  1. E-shop

  2. Email

  3. Telefon

 

 

1.  E-SHOP:

E-shop Elite Foods je nejrychlejším a nejsnadnějším způsobem, jak zadávat objednávky, zároveň slouží jako nejlépe aktualizovaný katalog kompletního sortimentu našich produktů a všech novinek, akcí a zlevněných položek.

Jako stávajícího obchodního partnera jsme vás, respektive vaši firmu do internetového obchodu předběžně zaregistrovali.

Vaše firma byla předběžně zaregistrována pomocí e-mailové adresy, na kterou jste obdrželi e-mail s předmětem „ELITE FOODS E-SHOP“. Tento e-mail je tak chápán jako kmenový a hlavní komunikační email, budou na něj zasílány veškeré oznámení spjaté s vaším fungováním v e-shopu.

Abyste váš účet mohli plně aktivovat a nastavit si své heslo, přejděte prosím na stránku www.elitefoods.cz. Zde v pravém horním rohu klikněte na odkaz BUSINESS ZONE, následně se v novém okně otevře stránka e-shopu.

 

Na stránce e-shopu vyberte možnost PŘIHLÁSIT, najdete ji v pravém horním rohu domovské stránky. Zadejte e-mailovou adresu vašeho účtu, tzv. KMENOVÉHO ÚČTU (na který vám přišel email) a následně klikněte na ZAPOMENUTÉ HESLO. Nastavte si podle instrukcí své nové heslo.

Nesnažte se prosím kopírovat a následně vkládat vaši e-mailovou adresu nebo heslo, e-shop má zabudované bezpečnostní funkce, které zabraňují přístupu pomocí využití CTRL+C & CTRL+V.

 

Jakmile nastavíte heslo, můžete v případě potřeby změnit e-mail pro KMENOVÝ ÚČET.

 

RŮZNÉ DRUHY ÚČTŮ A UŽIVATELŮ:

Kmenový účet: Každá firma má KMENOVÝ ÚČET. Pokud chcete, můžete pro vytváření objednávek používat pouze váš kmenový účet s jedním přihlašovacím účtem a heslem.


Více uživatelů: Pokud byste si na e-shopu přáli pracovat s více uživateli, kontaktujte nás prosím se seznamem emailů a telefonních čísel, které byste rádi přidružili ke svému účtu. Jiný způsob přidání více uživatelů není možný, obzvláště ne skrze možnost zapomenuté heslo.
 

Pokud by jednotliví členové týmu chtěli používat různé jazykové verze e-shopu, musí se registrovat v požadované jazykové mutaci (CZ/EN).

 

Poznámka: Stejnou e-mailovou adresu pochopitelně nelze použít pro více než jeden účet.

 

 

NASTAVENÍ VAŠICH FAKTURAČNÍCH ÚDAJŮ A DOPRAVY:

V pravém horním rohu eshopu klikněte na  „Můj účet“ a následně v levém horizontálním menu na odkaz „Moje osobní údaje“.

  1. Fakturační údaje. Zkontrolujte prosím vaše fakturační údaje, v případě potřeby je aktualizujte. Pokud působíte jako právnická osoba (s.r.o., a.s. atp.), do kolonky "Jméno a příjmení" prosím vyplňte název vaší společnosti, nikoli vaše osobní jméno. Pokud působíte jako fyzická osoba (OSVČ), do kolonky prosím zadejte své jméno tak, jak je uvedeno na živnostenském úřadě.

  2. Doručovací adresa. Pod kolonkou DIČ najdete možnost vyplnění vaší doručovací adresy (pokud již není vyplněna). Klikněte na odkaz "Přidat novou adresu" a vyplňte požadovaná pole. Pokud vaše společnost působí na více než jedné adrese, můžete libovolně přidávat další doručovací adresy.

 

Hotovo, nyní můžete váš e-shop využívat naplno, těšíme se na vaši první objednávku.
 

 

Sekce: MOJE OBJEDÁVKY:

V sekci Můj účet naleznete možnost "Moje objednávky". Zde můžete nejen přehledně vidět a analyzovat všechny vaše realizované objednávky a faktury, ale také je replikovat, respektive používat jako šablonu k dalším objednávkám. Takovou možnost využijete především ve chvíli, kdy jsou vaše objednávky často identické. Jakmile zadáte svou první objednávku, můžete ji v této sekci využít jako šablonu pro objednávky budoucí. Jednoduše přejděte na „Moje objednávky“, vyberte objednávku a klikněte na tlačítko vlevo dole - vygeneruje se nová objednávka. Můžete měnit množství a přidávat nebo odebírat položky.

 

 

Sekce ODHLÁSIT SE:

Z bezpečnostních důvodů se prosím z e-shopu po jeho použití nezapomínejte odhlašovat. Po určité době vás e-shop automaticky odhlásí sám, využíváme tento bezpečnostní prvek pro prevenci neoprávněných nákupů nebo používání e-shopu neoprávněnými osobami.
 

2.  EMAILOVÉ OBJEDNÁVKY:

Pro e-mailové objednávky používejte prosím pouze následující e-mailovou adresu:

objednavky@elitefoods.cz 

Žádáme, abyste k zadávání objednávek nepoužívali e-mail svého obchodního manažera.

 

 

3.  TELEFONNÍ OBJEDNÁVKY:

Pro telefonické nebo SMS objednávky prosím používejte pouze toto číslo:

+420 608 194 491

Žádáme, abyste k zadávání objednávek nepoužívali telefonní číslo svého obchodního manažera.

 

 

VOD PRO NOVÉ UŽIVATELE - REGISTRACE DO E-SHOPU:

Takovou možnost využijete v případě, že jste nebyli registrováni vaším obchodním zástupcem a neobdrželi jste email s předmětem: Elite Foods E-shop.


Zaregistrujte se, abychom mohli váš účet ověřit a spustit: Přejděte na stránku www.elitefoods.cz. V horním menu klikněte na odkaz BUSINESS ZONE, nachází se na v pravém horním rohu. Následně se v novém okně otevře e-shop.

Pomocí registračního pole v pravém dolním rohu na konci stránky požádejte o obchodní účet. Jakmile vaši žádost o věříme a schválíme, pošleme vám potvrzovací e-mail. Pomocí odkazů v emailu v několika krocích dokončíte registraci.